Aziz Salihu reagon pas vdekjes së shokut të tij dhe ish-boksierit, Xhevdet Pecit

Aziz Salihu ka shprehur ngushëllime pas vdekjes së shokut dhe legjendës së boksit të Kosovës, Xhevdet Peci.

Salihu i ka shprehur ngushëllime familjes, miqve dhe gjithë Kosovës, përcjell Gazeta Express.

(Visited 192 times, 1 visits today)