Dukeshin shumë të dashuruar! Por nuk do e besoni se ku e ka hedhur Mevlani dhuratën që i bëri Ledjana

Mevlani dhe Ledjana vijojnë të jenë në qendër të vëmendjes me marrëdhënien e tyre, me ulje e ngritje. Edhe pse dolën bashkë nga emisioni, ata u duk se u ndanë përfundimisht pak javë më pas.

Mevlani hedh në plehra dhuratën që i bëri Ledjana

Në një nga episodet e emisionit, Ledjana i beri Mevlanit një dedikim dashurie. Ish-konkurrentja kishte regjistruar zërin e saj teksa thoshte fjalën “të dua” dhe grafikën e zërit e kishte pasqyruar në një tablo ku shkruhej e njëjta fjalë.

Juli i ‘Përputhen’, ka publikuar një foto ku shihet që dhurata e Ledjanës për Mevlanin është hedhur në kosh plehrash Menjëherë kanë shpërthyer komentet ne rrjet ku shumë nga fansat mendojnë se dyshja i kanë gënjyer për dashurinë e tyre.

(Visited 75 times, 1 visits today)