E DHIMSHME: Tragjedi e rëndë në familjen Shqiptare, djali vret babain dhe Nënën

Durrësi është tronditur mëngjesin e sotëm nga një krim i rëndë në familje, ku djali ka vrarë babain dhe nënën e tij. Ngjarja e rëndë raportohet se ka ndodhur në fshatin Xhafzotaj.

Forca të policisë kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë bërë arrestimin e autorit të vrasjes së dyfishtë. Nga hetimet paraprake dyshohet se vuan nga probleme mendore. Pamjet ne vazhdim te fusin tmerrin.

(Visited 120 times, 1 visits today)