Nora Istrefi shtëpinë me pishinë dhe pamje si në ‘Maldive’

Përveq fotografive nga momente të ndryshme që ndajnë artistët e estradës shpesh herë tregojnë me story edhe shtëpitë luksoze të tyre.

Së fundi, kështu ka vepruar edhe këngëtarja e njohur, Nora Istrefi, e cila përmes një InstaStory, na ka prezantuar shtëpinë e saj nga jashtë.

Në video shihet pamje nga oborri ‘gjigand’ i shtëpis i mbuluar me gjelbërim si dhe me pishinë, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse një vit pauz nga mosmbajtja e koncerteve për shkak të pandemisë COVID-19,duket se të ardhurat e saj kanë qenë goxha mirë duke qenë se ka një mirëmbajtje në shtëpinë e saj.

(Visited 61 times, 1 visits today)