Veç Këtë Nuk E Priste/ Shkoi Për T’i Bërë Analizat, Editën E Dënon Policia

Edita Doli është njëra nga personazhet më të dashura të ekranit televiziv.

Ajo ka bërë për vete ndjekës të shumtë falë emisionit “Radar”.

Editës sot i ka ndodhur një e papritur, teksa ishte duke shkuar për t’i bërë analizat.

Duke publikuar një video në Instastory, ajo tregoi se është dënuar nga Policia e Kosovës.

“Se kujtoni që kurrë nuk dënohet Edita. Ja, vjen me bo analiza dhe dënohesh. Mem ngu mu i lëni analizat krejt” tha ajo duke qeshur.

(Visited 29 times, 1 visits today)