Çfarë po ndodh me këngëtaren shqiptare? E çuditshme në këtë foto

Nuk ka dyshim se është njëra prej artistëve më të të talentuara shqiptare.

Artistja nga Shqipëria, Elhaida Dani, ka ndërtuar me sukses karrierën e saj përgjatë këtyre viteve, shkruan lajmi net.

Dhe tani në rrjete sociale shpesh shfaq anën artistike të cilën e vërejmë në bazë të imazheve atraktive që publikon.

Përveç se shquhet si artiste e zonja kësaj radhe ka sfiduar veten edhe në humor e cila ndau një foto në Instagram teksa i mungon një dhëmbë.

“Po mërzitesh Elhaida”, është përshkrimi që ia ka vënë fotove ku në të vërtetë duket tejet qesharake.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *