Pasi u dobësua, ja çfarë ushqimi ha në mëngjes Big Mama

Këngëtarja dhe moderatorja, Besjana Kasami e njohur si “Big Mama”, po mahnit fansat me paraqitjet e saj të fundit.

Bigu është shumë aktive me në koncerte e ahengje familjare në këtë sezonë.

Në Intsagram Bigun e shohim çdo moment duke publikuar gjëra të reja që nga mengjesi e deri në mbrëmje, shkruan rtv21.

Në mëngjesin e sotëm ajo ka publikuar një fotografi ku shihet duke ngrënë mëngjes, por që nuk ka munguar as çaji i rusit.

“Mirmengjesi” ka shkruar Bigu tkesa shihet duke e mbajtur në duar një got me çaj të rrusit.

Kujtojmë se këngëtarja dhe moderatorja e njohur nga Shkupi, Big Mama vitin e kaluar iu kishte nënshtruar një operacioni për ta ngushtuar lukthin i cili kishte rezultuar me sukses duke e bërë atë një femër tërheqëse dhe krejt ndryshe nga ajo se qysh jemi mësuar ta shohim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *