Ja si dukej Rita Ora para 27 viteve

Këngëtarja me prejardhje shqiptare që jeton në Britani, Rita Ora po shkëlqen me projektet e saja, të cilat po pëlqehet shumë nga publiku.

Një foto që po qarkullon në internet e Rita Orës, është mjaft e veçantë pasi që shihet së bashku me dy prindërit e saj Besnik dhe Vera Sahatçiu, transmeton “Bota sot”.

Fotoja është e shkrepur në vitin 1991.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *