Dikur u rrahën për Dafina Zeqirin, e sot të buzëqeshur pranë njëri-tjetrit

6 vite më parë Ledri Vula, Getoar Selimi dhe Krenar Çoçaj u përleshën rëndë në mes të Prishtinës, shkruan GazetaBlic.

Krejt kjo ndodhi përshkak të lidhjes së Ledri Vulës me Dafina Zeqirin, ndërkohë që kjo e fundit nuk kishte shumë që i kishte dhënë fund fejesës me Krenar Çoçajn.

Kur Ledri ishte ndeshur me Krenarin ka qenë me njërin nga anëtarët e grupit “BabaStars”, Getoar Selimin, ku atë kohë edhe Ledri ishte pjesë e këtij labeli.

Edhe pse Geti ishte i përfshirë ku dhe doli para gjykatës si dëshmitarë, tani gjërat siç duket kanë ndryshuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *