Doni shumë pëlqime dhe foto të bukura në INSTAGRAM si të Lorit? Ajo sapo na tregoi sekretin, provojeni!

Lori Hoxha është një nga vajzat më me ndikim në vendin tonë.

Trashëgimtarja e Top është kthyer në një model për vajzat e reja që ato të inspirohen me tendencat më të fundit të modës dhe se si mund të kurojnë imazhin e tyre.

Bukuroshja tërheq gjithmonë vëmendje me postimet e saj në Instagram dhe shumë vajza tentojnë ta kopjojnë për të realizuar foto të bukura.

E pyetur në opsionin e Instagram-it se çfarë përdor për të rregulluar fotot, Lori ka treguar “sekretin”.

“Facetune për t`i edituar, VSCO për filtrat (më pëlqejnë a4 dhe c8) dhe afterlight për the dust effect, kjo është e gjitha”, -ka shkruar Lori në Instastory.

Po ashtu, ajo ka theksuar se kjo është pyetja që i bëjnë më shpesh. E kush nuk do ta dijë si t`i bëjë fotot të duken perfekte?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *