Geti, artist i luksit: Vetëm sandalet i kushtojnë rreth 1000 euro

Getoar Selimi padyshim është një ndër hip-hop artistët më të suksesshëm shqiptar.
Ai ishte i angazhuar në shumë koncerte dhe njëherazi po punon në projekte të reja muzikore.
Por, Geti njëkohësisht njihet edhe për jetën luksoze që bën si dhe veshjet e shtrenjta që mban në trup.

walk it like i talk it

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Së fundi ai ka publikuar një fotografi në llogarinë personale të veshur fanellë të larme, xhinse të kuqe si dhe sandale.
Këto të fundit duket se i ka të kreatorit italian, Giuseppe Zanottit, ” Chain Trim Sandals”, të cilat kanë kushtuar rreth njëmijë euro.

Saktësisht, fanella “Paisley Print Polo Shirt” duket se i ka kushtuar 254 euro gjersa sandalet 965 euro.
Ndryshe, Geti ka filluar pushimet verore me bashkëshorten, bukuroshen Marina Vjollca. /Telegrafi/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *