Këngëtarja e “Të ka lali xhan” lodhet nga muzika, bëhet …

Siliva Gunbardhi është një prej këngëtareve më të njohura të shoëbizit shqiptar, emrin e të cilës mbajnë disa nga hitet si ‘Të ka lali shpirt’, ‘Marak’, ‘Tequila’ etj.

Megjithëse të gjithë e dinim me profesion këngëtare,Siliva i ka habitur të gjithë me një foto të publikuar së fundmi në profilin e saj në Instagram, shkruan Xing.

Ajo shfaqet në një lokal, e veshur me përparësen e kamarieres, teksa mban në dorë dy shishe verë dhe i shërben njerëzve. /albeu.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *