Kështu dukej Olta Gixhari përpara 5 vitesh!

Ajo është një nga aktoret më të njohura dhe më të pëlqyera të momentit në Shqipëri.

Këtë herë aktorja Olta Gixhari ka publikuar në rrjete sociale një foto të vjetër te vitit 2013. Në këtë foto ajo duket mjaft në formë, ndërkohë që duket se vitet nuk kanë kaluar aspak për aktoren seksi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *