Mbajeni lotët! Këngë rrënqethëse nga Duli dëgjojeni edhe ju

Dulin tashmë të gjithë e njohim. Ai njihet për këngët e tij vajtuese dhe të tallavasë që ka kënduar shumë.
Një këngë e tij ka filluar të bëjë gjiro në rrjetet sociale., shkruan Gazeta NewBorn.

Kjo video e tij ka marr qindra-mijëra shikimime dhe mijëra pëlqime e shpërndarje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *