‘Xhakarta’ e ‘O Sa Mirë’ bën ndryshim drastik, i ‘zhduk’ kaçurrelat, nuk do ta njihni

Roli i Xhakartës në serialin O Sa Mirë, ka bërë bujë të madhe.

Aktorja, Arta Elezaj, me bukurinë dhe talentin e saj, ka arritur që për një kohë të shkurtë të i rrëmbejë zemrat e shumë adhurueseve, përcjell ORAvip.

Ndryshe Xhakarta njihet edhe si kaçurrelja e serilait, pasi flokët e saj janë një karakteristikë që e veçojnë atë.

Por a jeni kureshtar ta shihni atë me një ndryshim drastik, me flokë të drejta? Nuk do ta besoni si duket ajo…/ORAvip/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *