Ndarja nga biznesmeni, del në shitje vila 800 mijë euroshe e Jonida Maliqit

Lajmi ndarjes së Jonida nga bashkëshorti biznesmen i kapi të gjithë në befasi, por disa muaj pas divorcit, është konfirmuar se këngëtarja jetonte në një luks të vërtetë

Pas ndarjes nga biznesmeni Gentian Prizreni, Jonida ka vendosur që të nxjerrë në shitje vilën në të cilën kanë jetuar bashkë.

Të gjithë i njohin për shpenzimet marramendëse, por me sa duket edhe shtëpia ku kanë jetuar është një luks i vërtetë.

Ajo ndodhet pranë stadiumit “Qemal Stafa” me një sipërfaqe prej 230 m2+150 m2 verandë dhe 2 grazhde. Shtëpia raportohet se ka dalë në shitje me një vlerë prej 800 mijë euro.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *