Adelina i lë emër shqiptar djalit të vet, por çka i tha burri maqedonas?

Adelina Tahiri u bë nënë për herë të parë.
Ajo publikoi fotografinë e parë të djalit të saj dhe për pak çaste pranoi urimet më të ëmbla nga kolegët e miqtë e saj, përcjell ORAinfo.

Edhe pse gjatë u përfol për emrin e djalit, Adelina duket se ishte ajo që vendosi.
Emri ‘Jon’ ishte zgjedhja e këngëtares por a i pëlqeu ky emër burrit maqedonas të Adelinës?/ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *