“The Sun” Zbulon Çmimet E Garderobës Së Shaqirit

Xherdan Shaqiri i pasionuar në futbollin por edhe modën.Xherdan Shaqiri ka përfunduar në fokus të tabloidit “The Sun” për stilin e tij të vershjes.Disa veshje të yllit kosovar janë analizuar dhe nxjerrë në detaje të çmimeve.Nga çantat e shtrenjta e deri tek bluzat e ndryshme, Shaqiri nuk heziton të paguajë shtrenjtë për një veshje që i pëlqen, përcjell “lajmi.net”.Në fotografitë e bashkangjitura në këtë artikull mund ta mësoni edhe çmimin e pjesëve të ndryshme të garderobës së Shaqirit. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *