E ftuan t’i bëjnë surprizë dhëndrit, Sabri Fejzullahu ngatërron dasmën

Sabri Fejzullahu është një nga emrat më të dashur për publikun.
Këngëtari ka qenë i ftuari i radhës në emisionin e shoubizit “Mirage”, prodhim i lajmi.net.

Ai ka rrëfyer të pathëna nga jeta e tij private dhe ajo profesionale, si dhe zbuloi detaje rreth projekteve të reja.
Meqë është shumë i angazhuar me dasma, ai rrëfeu një rast se si ngatërroi dasmën ku u ftua si befasi për dhëndrin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *