Roberti në ‘krahët’ e këngëtares së njohur, Nora do të ‘ҫmendet’ kur ta shoh

Nora Istrefi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.
Ajo është shumë aktive edhe në mbrëmje e koncerte të ndryshme, shkruan ORAinfo.

Gjithashtu është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe nga më të ndryshme.
Mjaftë aktiv është edhe Roberti me postime nga më të ndryshmet.

Sot ai ka publikuar një foto përmes së cilës tregon se do të jetë në një koncert me Adelina Ismailin.
A thua do të jetë xheloze Nora për këtë gjë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *