Shokon gazetari i njohur shqiptar: I ulet në prehër të ftuarit në mes të emisionit (Video)

Të ftuar sot në “Top show” ishin regjisori Altin Basha disa nga aktorët e “Portokallisë” të cilët treguan mbi rolet e tyre të reja dhe çfarë e pret publikun në sezonin e ri.Gjatë emisionit, gazetari Ervin Kurti iu drejtua aktorit Rezart Veleshnja: “A mund ta pyes pak Delindën për rolin?”“Po pse atij i thua ti? Pyet Delindën”, i tha Alban Dudushi gazetarit. “Po s’të lë rehat ky”, ja ktheu Ervin Kurti.“Do të ulesh këtu? Do të çohem?”, e pyeti Rezart Veleshnja. “Po, ulem”, i tha Ervin Kurti dhe u ul në prehrin e aktorit duke shkaktuar të qeshura. J

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *