Befasojnë Motrat Mustafa: Ja cila është e vërteta për Shyhretën dhe Shkurtën (Video)

Këtë javë të ftuar në emisionin n’Kosovë Show te Shpetim Desku, janë Motrat Mustafa si dhe këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Eni Koci, njofton Gazeta NewBorn.

Ato kanë folur edhe për raportet me këngëtarët e tjerë të estradës. Veç tyre, Motrat Mustafa kanë folur poashtu edhe për raportet e fundit mes Shyhrete Behlulit e Shkurte Fejzes. Se çka thonjë ato për këtë raport shikojeni emisionin:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *