Meda dhe Sinan Vllasaliu në duet, kjo është e vërteta (VIDEO)

Një fotografi e postuar në rrjete sociale nga Meda e Sinan Vllasaliu, ngriti dyshime për një duet mes tyre.
Mirëpo Prive ka mësuar se nuk ka të bëjë me një bashkëpunim.

Sinani ka publikuar sot një këngë të re e cila titullohet ‘Dashni’ ndërkaq Meda kohëve të fundit punoi me Vjollca Haxhiun për disa këngë.
Videoja e mëposhtme ua tregon detajet e tjera./Prive.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *