Momenti Kur Halil Kastrati Shpërthen Në Lot Pas Surprizes Nga Moderatorja

Drejtori i Shoqatës Humanitare ‘Jetimët e Ballkanit’, të premtën është i ftuar në një emision televiziv vendor.
Në kohën e gjirimit të këtij emisioni, Halilit iu është bërë një befasi, transmeton Gazeta NewBorn.
Atij i janë shfaqur dy djemtë e tij duke folur për të, e që ishte suprizë nga moderatorja e emisionit.

Më poshtë postimi i tij:

Surpriza te shumta dhe me plote emocione
Isha i ftuar ne emisionin Lemza ne Tribuna Channel
Emisionin munde ta ndjekim te Premten ne ora 20:45

Njera nder surprizat e shumta eshte edhe kjo foto, dy djemt e mi duke folur per mua
Faleminderit te gjitheve dhe Zoti ju shperblefte.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *