Rrëfehet Teuta Krasniqi, tregon arsyen pse nuk do të shkojë në dasmën e Bleros

Këtë javë të ftuar në emisionin n’Kosovë Show të ftuar janë ish-gjenerali i UÇK-së, tani deputet i AAK-së, Daut Haradinaj dhe aktorja e njohur Teuta Krasniqi.
Haradinaj në këtë emision ka folur për shumë tema dhe për situatën në të cilën gjendet tani Kosova.

Daut Haradinaj ka folur edhe për temën e shumëpërfolur, atë të korrgjimit të kufijëve mes Kosovës dhe Serbisë, ide kjo e Presidentit Thaçi.
Nga emisioni, Haradinaj ka kërkuar nga veteranët e UÇK-së të largohen nga listat e veteranëve.

Në anën tjetër, aktorja Teuta Krasniqi ka folur për shumë gjëra, transmeton Gazeta NewBorn.
Ajo ka folur edhe për martesën e Bleros, e cila do të ndodh me 21 shtator të vitit të ardhshëm.

Teuta, ka treguar edhe për atë nëse do të merr apo jo pjesë në martesën e Bleros dhe Afrona Dikës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *