Shpetim Desku E Spurizon Daut Haradinajn Me Të Hyrë Në Emisionin N’Kosovë Show

Këtë javë të ftuar në emisionin n’Kosovë Show të ftuar janë ish-gjenerali i UÇK-së, tani deputet i AAK-së, Daut Haradinaj dhe aktorja e njohur Teuta Krasniqi, shkruan Gazeta NewBorn.

Haradinaj në këtë emision ka folur për shumë tema dhe për situatën në të cilën gjendet tani Kosova.
Daut Haradinaj ka folur edhe për temën e shumëpërfolur, atë të korrgjimit të kufijëve mes Kosovës dhe Serbisë, ide kjo e Presidentit Thaçi.

Nga emisioni, Haradinaj i ka dërguar selamë Thaçit, duke i thënë se kufinjtë nuk ndërrohen.
Në anën tjetër, aktorja Teuta Krasniqi ka folur për shumë gjëra, transmeton Gazeta NewBorn.

Ajo ka folur edhe për martesën e Bleros, e cila do të ndodh me 21 shtator të vitit të ardhshëm.
Teuta, ka treguar edhe për atë nëse do të merr apo jo pjesë në martesën e Bleros dhe Afrona Dikës/Gazeta NewBorn/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *