Bleona ‘kërcënon’ Pacollin: Do të nxjerr në libër marrëdhënien tonë

Bleona Qereti duket se është prekur nga fjalët e biznesmenit të njohur nga Kosova, Behxhet Bacolli.

Qereti i ka drejtuar një letër të hapur biznesmenit dhe politikanit pasi Pacolli i ftuar në programet televizive në Kosovë, ka ironizuar urimin e Bleonës për Trump, duke u shprehur se urimi i këngëtares, ashtu si edhe ai i Kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama, nuk kanë kurrfarë ndikimi tek Presidenti i sapozgjedhur i Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *