Kush ishte i dashuri i parë i Norës dhe si quhej ai, bukuroshja befason me përgjigjen

Këngëtarja Nora Istrefi së fundi ishte e ftuar në emisionin ‘NIN’, në ‘Klan Kosova’, shkruan GazetaBlic. Në rubrikën ‘Haje ose thuaje’ Nora Istrefi, iu përgjigj tri pyetjeve tejet interesante.Por njëra nga pyetjet ishte ajo qe mori më shumë vëmendje.

Na thuaj emrin e të dashurit tënd të parë? Ishte pyetja që iu bë.Ajo nuk u përgjigj sakt me emër por tha; ‘Të gjithë e dinë kush është i dashuri im i parë, është fytyrë publike, kështu qe nuk kom çka thom me shumë‘.Ndryshe, për ju qe nuk e dini i dashuri i saj i par është reperi Getoar Selimi, që njihet me nofkën ‘Gheto Geasy‘.
Projekti i fundit i Norës është ‘Asni gotë‘

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *