Pa fjal ,Veshje me vlerë marramendëse, Adelina Tahiri hap dollapin luksoz

Adelina Tahiri vajza nga Shkupi, ka qenë një nga këngëtaret e preferuara të publikut, kryesisht për pamjen e saj.
Ajo u shkëput nga muzika pas martesës dhe lindjes së djalit të saj, megjithatë vazhdon t’i mahnisë ndjekësit e saj në rrjetet sociale me jetesën luksoze që bën.

Dollapi i saj i përngjan atij të Kylie Jenner, pasi vlera e veshjeve në të është relativisht e lartë.
Bëhet fjalë për një dhomë gjigante të mbushur me veshje luksoze, këpucë të markave të njohura dhe parfume të shtrenjta.

Adelina njihet si një prej figurave publike që nuk kursen për Gucci, Balenciaga, Louis Vuitton, etj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *