Kështu e fillon ditën deputetja Duda Balje

Deputetja kosovare Duda Balje shpeshherë është pjesë e mediave rozë

Ajo çdoherë tërheq vëmendje me dukjen e saj.

Duda, është cilësuar si deputetja më joshëse e Kuvendit të Kosovës, ku dukja e saj gjithmonë komentohet.

Është shumë aktive në llogarinë e saj në ‘Instagram’, ku publikon fotografi të shumta nga përditshmëria e saj, ku dhe ndiqet nga një numër i madh i njerëzve.

Para disa minutave ajo publikoj një imazh, duke treguar se mëngjesin e fillon duke pirë kafe.

‘Morning milk ! Perfect way to start the day ! Thanks Honey !’, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë.

Ndryshe, deputetja ka vite që është e martuar ku dhe ka 3 fëmijë, dy djem dhe një vajzë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *