Big Mama nuk njihet fare në fotografitë e fundit!

Bigi befason sërish!
Ajo vazhdimisht po publikon fotografi në rrjetet sociale, ku edhe po shfaqet më në formë, si asnjëherë më parë.

Bukuria që ka stina e vjeshtës si duke po i pëlqen edhe këngëtares 32 vjeçare, e cila së fundmi ka realizuar një set fotografik të cilin e ndau me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram.

Me flokë të lëshuara, dhe e veshur me ngjyra që po kombinohen me gjethet e pemëve, Bigu ka mahnitur gjithë ndjekësit e saj me këtë dukje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *