Njihuni me gruan dhe djalin simpatik të “Xhynejtit” (Foto)

Murat Danaci i cili luan rolin e “Xhynejtit” në serialin turk “Me fal”, është i martuar dhe ka një djalë.

Seriali, xhirimet e të cilit po vazhdojnë ende, përveq që transmetohet në kanalin turk Star Tv, tash e disa vite është dukeu transmetuar edhXhirimet e këtije në ekranet televizioneve shqiptare.

Aktori pavarësisht angazhimeve të shumta rreth aktrimit, shihet shumë shpesh duke kaluar kohe në shoqërimin e gruas dhe djalit të tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *