Do të habiteni se çka thotë për Shyhrete Behlulin Shkurta! (Video)

Këtë te diele per nder te festës së 28 Nentorit, Dites së Flamurit mysafir të emisionit Kojshia Show ishin bilbili i muzikes popullore, Shkurte Fejza dhe burri i saj, Hajrushi.
Gjatë emisionit, moderatori i bën disa pyetje provokative për Shyhrete Behlulin ndërsa Shkurta tha disa gjëra për Shyhrete Behlulin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *