Mihrija Rrëfen Momentet Emocionues Kur Kishe Dy Shtatzëni Të Dështuara

Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.
Edhe përkundër faktit se ka shumë vite karriere në skenë, ajo vazhdon të duket si një vajzë e re
Mihrije Braha është shumë e hapur nëpër intervista.

Këngëtarja Mihrije Braha si asnjëherë në ndonjë intervistë, për ‘Mirage’ ka folur rreth jetës së saj private ku ka zbuluar edhe disa të pathëna, shkruan lajmi net.
Braha së fundmi ka zbuluar nën emocione se i ka pasur dy shtatzëni të dështuara.
Ndër të tjera ajo ka treguar edhe për një sekret familjar për dy vëllezërit e burrit të saj Naimit dhe këtë intervistë nuk duhet ta humbisni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *