Lulja Ia Lë Të Gjitha Punët Medës, Kështu E Ushqen Ai Djalin E Tij

Meda është ndër këngëtarët me të dashur për publikun.
Këtë e dëshmon edhe fakti se sa shumë është i ftuar në dasmë, që do të thotë është i përzgjedhuri i tyre për ditën më të rëndësishme të jetës, shkruan ORAinfo.
Meda është i martuar me Lulën dhe ka fëmijë, të cilët janë një familje shumë e bukur dhe e lumtur.

Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.
Sot ai ka publikuar një foto në të cilën shihet duke e ushqyer djalin.
Duket se Lulja ia ka lënë të gjitha punët e shtëpisë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *