Pamje mahnitëse: Brenda jahtit luksoz të aktorit të njohur

Aktori i njohur nga Hong Kongu, i njohur si Jackie Chan i bëri vetes një dhuratë të shtrenjtë.
63-vjeçari ka për vete njërin prej 2 jahteve luksozë të serisë ‘Ruying 125 all-GRP’, me gjatësi 38.1 metra.

Gjatë ceremonisë së marrjes në dorëzim të Jahtit nga ana e aktorit të famshëm, morën pjesë shumë politikanë, bankierë dhe yje të kinemasë.
Bëhet fjalë për një jaht tepër luksoz, që mes shumë detajesh, disponon edhe një pistë për uljen e helikopterëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *