Gazetari e vë në siklet, Leonora Jakupi pranon lidhjen

Jeta private e Leonora Jakupit është komentuar gjithmonë shumë pak pasi ajo e ka ruajtur dhe vazhdon ta ruajë me shumë xhelozi.
Mirëpo për dallim nga intervistat e tjera këngëtarja e njohur në ‘Mirage’ shpalosi disa detaje interesante, shkruan lajmi.net
Ajo, tregoj se është shumë e zonja në shtëpi por në kuzhinë nuk është edhe aq e mirë. Leonora foli sërish për martesën dhe tregoj se përse nuk po martohet.

Mirëpo momenti më interesant është ai kur gazetari e vë në fiklet atë kur e pyet për të dashurin dhe Leonora e pranon lidhjen.
Shikoni intervistën nga minuta: 8:27.

Leonora Jakupi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *