Jeta luksoze e Azem Hajdari Junior, nga ‘bishat’ me vlerë marramendëse e deri tek atletet mijëra euroshe

Azem Hajdari Junior është djali 19-vjeçar i deputetit të ndjerë të PD Azem Hajdari.
Mjaft i ri në moshë, por me një pasion për mjetet e shtrenjta dhe jetën luksoze, i riu Hajdari ka rënë mjaft në sy në rrjetet sociale.

19-vjeçari bie në sy në kryeqytet duke lëvizur me makinat e luksit të tipit Mercedez Benz S-Class, të cilat arrijnë deri në 120 mijë euro.
Duke u nisur edhe nga pamja e jashtme, djali i të ndjerit Azem Hajdari shpenzon shuma marramendëse për atlete të firmave të shtrenjta që vlerësohen nga 500-1000 dollarë.

Ai ka një tatuazh të madh që i mbulon pjesën e parakrahut dhe të krahut të majtë.
Është një prej pasanikëve të rinj të kryeqytetit, frekuentues i pubeve më me emër në Tiranë, gjithnjë i gjendur në zonën VIP.

Sipas atyre që e njohin, Azem Hajdari Junior ka marrë për ditëlindje një dhuratë tejet “të kripur”, një avion g6.3 me vlerë marramendëse.
Nuk dihet nëse i riu do të vendosë më vonë të ecë në gjurmët e të atit dhe t’i bashkohet politikës, ashtu si edhe motra e tij e madhe, deputetja e PD-së Rudina Hajdari.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *