Prishja E Raporteve Mes Noizyt E Encës, Më Në Fund Enca Jep Deklaratën ‘Bombastike’

Prishja e raporteve mes Noizyt e Encës ishte njëra ndër temat më të diskutuara në fushën e show bizzit.
Këngëtarja Enca Haxhia, këtë të hëne vjen në Nd’rrimin e Natës përballë Alaudin Hamitit për një intervistë, ku flet haptazi për të gjitha gjërat e jetës së saj personale dhe profesionale.

Enca flet edhe për mosmarrëveshjet e fundit me reperin Noizy dhe për dashurinë, dhe pse ajo ende nuk ka një të dashur.
Ndiqeni promon e emisionit në videon më poshtë, për më shumë detaje!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *