A ishte në lidhje Shpat Kasapi me Genta Ismajlin? Përgjigjet këngëtari

Këngëtari shqiptar nga Maqedonia, Shpat Kasapi është një ndër personat më të pëlqyer nga publiku.
Shpat Kasapi është paksa i tërhjekur nga vëmendja publike, krahasuar me artistët e tjerë, shkruan lajmi net.

I ftuar në “Shiko kush Luan”, këngëtari u vu në siklet derisa ishte pjesë e një rubrike ku duhej zgjedhur mes ishit të tij, Afërdita Dreshajt dhe Genta Ismajlit.

“Ma hiqni aman, këtë e kam pasë”, tha Shpati për Afërditën, kurse për Genta Ismailin ai me shaka tha:
“Edhe këtë më duket e kam pasë, por s’e mbaj mend”, ka thënë Shpati.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *