Më Në Fund Flet Mimoza Për Duetin Me Seldin, E Pranon Publikisht

Ndarja e Mimozës nga Seldi bëri bujë po aq sa fejesa e tyre jetëshkurtër.
Por Mimoza është njëra nga artistet më të dashura për publikun.
Mimoza Shkodra ishte e ftuar në një intervistë për emisionin “Mirage”.
Mimoza në intervistën e saj ka rrëfyer të pathëna rreth karrierës dhe jetës private, shkruan lajmi net.
Për herë të parë, këngëtarja ka folur publikisht pas ndarjes me Seldin si dhe tregoi se cili është statusi i saj aktual.
Mimoza ka treguar edhe se cilat janë këngët e saj që u pëlqyen më së shumti nga publiku dhe kishte disa fjalë edhe për duetin me Seldin.
Ndiqeni intervistën e plotë të Mimozës në linkun e mëposhtëm, nga minuta 8:06 mund të kuptoni se çfarë tha ajo për atë projekt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *