Përlotet Ermal Mamaqi, Po I Mungon Shumë Ky Person

Ermal Mamaqi është aktori, këngëtari dhe prezantuesi nga Shqipëria.
Ai është shumë i dashur për publikun me humorin dhe rolet e tij, kryesisht në zhanrrin komedi.
Ai tani ka bërë një emision të vetin që quhet “Xing me Ermalin”, shkruan ORAinfo.
Ky emision ka bërë që ai të largohet nga profesioni i tij si aktor e këngëtar.
Ermali sot postoi një video në Instagram ku flet i përlotur, dhe arsye për këtë u bë përvjetori i humbjes së mikut të tij, këngëtarit, Dr.Flori./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *