Flori mungon prej muajsh në skenë, gazetarja zbulon sëmundjen nga e cila ai vuan

Flori Mumajesi padyshim që është një nga këngëtaret më të preferuar të publikut shqiptar, por jo vetëm kaq pasi Flori njohet edhe si kantautor i shumë hiteve në Shqipëri.
Por megjithëse Flori është shumë i dashur për publikun, prej disa kohësh nuk ëhstë parë më në ekranet televizive.

Këngëtari duket se është larguar disi si nga studioja dhe akoma dhe më shumë nga skena, pasi nuk e kemi parë më në koncerte.

Duket se pas gjithë mungesës së Florit në muzikë fshihet diçka. Në emisionin Fun Day me moderatoren Fatma Methasani u diskutua ngjarjet më të fundit të shoëbizz-it shqiptar dhe të huaj.

Gazetarja Megi Bilo zbuloi se Flori Mumajesi vuan nga një problem shëndetësor me mëlçinë dhe kjo ka qenë arsyeja përse kantautorin nuk e kemi parë në koncerte apo me ndonjë projekt të ri muzikor.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/flori-mungon-prej-muajsh-ne-skene-gazetarja-zbulon-semundjen-nga-e-cila-vuan-596268/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *