Nëna e Ermal Mamaqit vjen në emision, merr surprizën e jetës

Nëna e Ermal Mamaqit ka ardhur në studion e emisionit “Xing me Ermalin” për herë të parë dhe ka një arsye të fortë pse ka zgjedhur pikërisht këtë ditë.
Ajo feston ditëlindjen dhe rastisi që në të njëjtën ditë Ermali ka ftuar në emision Arilena Arën për të cilën mamaja e tij ka një simpati shumë të madhe.

Më pas Ermali u drejtua nga kamera dhe tregoi zarfin me euro dhuratë për të ëmën nga ai dhe i vëllai.

“Faleminderit shumë mami që ekziston”, u shpreh moderatori duke përqafuar të ëmën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *