Hailey Baldwin konfirmon kurorëzimin me Justin Bieber, ndryshon mbiemrin në rrjetet sociale

Hailey Baldwin është shfaqur për të konfirmuar se është martuar edhe zyrtarisht me Justin Bieberin.

Bukuroshja për të bindur fansat dhe gjithë opinionin ka ndryshuar edhe mbiemrin në llogaritë e rrjeteve sociale.

Justin gjithashtu ka publikuar një fotografi të çiftit së bashku duke shkruar “Gruaja ime është e mrekullueshme”.

View this post on Instagram

My wife is awesome

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *