Meket nga e qeshura gjatë transmetimit live, video e moderatores po thyen rrjetet sociale

Videoja e moderatores së emisionit ‘7 pa 5’ në Vizion+, Pranvera Borakaj, është bërë virale në rrjetet sociale.

Në një nga puntatat e emisionit, moderatoren e kap e qeshura dhe nuk po ndalonte dot.

E gjitha ndodhi pas ndërprerjes së lidhjes me Skype me një të ftuar për shkak të një problem teknik.

Moderatorja është përpjekur që ta kthente emsionin në normalitet, por sërish e ka kapur e qeshura.

Nuk dihet se çfarë e ka bërë moderatoren të shkrihet gazit, megjithatë është një nga situatat më gazmore të prodhuara në ekranet shqiptare.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *