Jet Li në gjendje të rëndë shëndetësore, ja sa shumë ka ndryshuar

Jet Li është në gjendje të rëndë shëndetësore
Kjo është bërë e ditur pas një fotografie të publikuar nga një adhurues i tij, duke zbuluar se ai po vuan nga “hipertiroidizimi dhe problemet të kurrizit”.

Sipas TMZ, Li edhe pasi zbuloj se vuan nga “hyperthyroidism” në vitin 2013, ka vazhduar të xhiroj filmat, si atë “Mulan”.
Më poshtë mund të shihni imazhet e Jet Li, i cili vërtet duket se ka ndryshuar shumë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *