I ndodh incidenti LIVE, moderatorja shqiptare bën reagimin epik (VIDEO)

Të papriturat kur je LIVE sigurisht që janë të shumta.

Ama ajo që i ndodhi Bietës rrallë ka ndodhur në Shqipëri.

Bietës i është thyer taka e këpucës dhe ajo nuk e fshehu këtë incident, por bëri reagimin epik duke e treguar para kamerave.

“Meqë jemi live dhe unë nuk e di sesa u duk në televizor por këtu i theu këmbët shejtani”, u shpreh Bieta dhe tregoi takën e thyer para kamerave.

“I theu kembet shejtani. Po ju rrefej qe gjate gjithe kesaj kohe e vetmja gje nga e cila jam ruajtur ka qene ndonje rreshkitje spektakolare, por sic dihet, te ndodh nga se pret… taka, qe keputet”, shkruan Bieta në videon e postuar në Instagram

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *