Me plisa në kokë dhe simbolin e shqiponjës me duar, Era dhe Nora i urojnë shqiptarët për Ditën e Flamurit

Era Istrefi është përfshirë në frymën festive të 28 Nëntorit duke uruar shqiptarët për Ditën e Flamurit.

Këngëtarja nga Kosova me famë ndërkombëtare me rastin e Ditës së Pavarësisë së Shqipërisë ka sjellë një fotografi të shkrepur në Athinë të Greqisë.

Ajo ka pozuar së bashku me motrën e saj, këngëtaren e njohur, Nora Istrefi, tekso në kokë i kanë vënë plisat.

View this post on Instagram

Krenarë ku’do që jemi👐🏻

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Për më shumë, dy yjet tona të muzikës e kanë formuar simbolin e shqiponjës me duar.

“Krenarë kudo që jemi”, është përshkrimi i fotografisë së postuar.

Festën e Flamurit shqiptarëve ua ka uruar më herët edhe Nora përmes një postimi në Instagram.

“Urime 28 Nëntorin, Ditën e Flamurit gjithë shqiptarëve kudo që ndodhen”, ka shkruar këngëtarja. /Telegrafi/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *