Kjo video e Thaçit dhe Ramës po bën bujë në internet

Një video, protagonistë e së cilës janë Hashim Thaçi dhe Edi Rama, po shpërndahet me të madhe në rrjete sociale.
Video të ndryshme të Thaçit dhe Ramës janë bashkuar në një video të vetme, duke nxjerrë kështu një rezultat qesharak.

Videoja nisë me Thaçin duke folur anglisht disa vite më parë dhe më pas vazhdon me ndërhyrjet e Ramës, transmeton Gazeta Express.
Shikojeni videon qesharake: